Blog2023-01-16T20:48:43+01:00

Blog

Blog aresztowni.pl powstał z myślą wszystkich tych, którzy po raz pierwszy zetknęli się z postępowaniem karnym. Udział w tego typu postępowaniu często wiąże się koniecznością podjęcia obrony w celu uniknięcia grożącej odpowiedzialności karnej. A to z kolei wymaga dobrej znajomości przepisów i procedur.

Dla wielu osób zetknięcie się z organami ścigania lub prokuratorem może być doświadczeniem nowym i bardzo stresującym. Jeśli sam jesteś się w takiej sytuacji, w „oswojeniu” tego tematu pomoże Ci lektura tego bloga. Znajdziesz tutaj wiele artykułów, w których przedstawiamy różne zagadnienia dotyczące przestępstw gospodarczych, karnych skarbowych oraz postępowania karnego zarówno z perspektywy podejrzanego lub oskarżonego, a także osoby, która została postanowieniem sądu tymczasowo aresztowana. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub innego rodzaju wsparcia prawnego – skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepszy sposób poradzenia sobie z okolicznościami, w których się znalazłeś.

Czy można podsłuchiwać pracowników?

12 lutego, 2022|Tagi: , , , , |

Kontrola służbowych maili i podsłuch telefonów pracowników są dopuszczalne, jednak pod pewnymi warunkami. Wielu pracodawców chciałoby wiedzieć, co robią pracownicy w czasie pracy zdalnej oraz o czym rozmawiają. Pracownicy zastanawiają się, czy pracodawca może podsłuchiwać ich rozmowy telefoniczne lub monitorować komputer służbowy.

Tytuł

Przejdź do góry