O nas

PRAWNIK Z WARSZAWY PRAWO KARNE GOSPODARCZE

Rozumiemy, jak ważne są pierwsze czynności dokonywane z osobą zatrzymaną lub aresztowaną. Bardzo często to właśnie na etapie zatrzymania osoby i przeszukania firmy lub mieszkania przez służby dochodzi do nieprawidłowości, które mogą zaważyć na dalszych losach podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Z tego powodu istotne jest, by już w trakcie pierwszych czynności przed organami ścigania oskarżony / podejrzany mógł liczyć na profesjonalne wsparcie prawne. Dotyczy to zarówno sytuacji, w której w stosunku do osoby oskarżonej / podejrzanej o popełnienie czynu zabronionego zostanie zastosowany środek zapobiegawczy np. w postaci aresztu tymczasowego, jak też sytuacji, w której osoba ta występuje w charakterze świadka. Wsparcie pełnomocnika w trakcie przesłuchania może okazać się bardzo ważne dla dalszego przebiegu sprawy. Świadczymy pomoc w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych dla osób fizycznych oraz firm poszkodowanych przestępstwem gospodarczym.

Znalazłeś się w takiej sytuacji? Twoje interesy wymagają szczególnej ochrony. Przysługują Ci rozmaite środki prawne, którymi możesz się posługiwać w toku postępowania przygotowawczego i karnego.

Nasi prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych.

  • pomoc prawna w przypadku zatrzymania i aresztowania (Warszawa)
  • pomoc adwokata lub radcy prawnego w sprawach karnych (Warszawa)
  • pomoc w sprawach przestępstw gospodarczych (Warszawa)
  • pomoc w sprawach karno-skarbowych (Warszawa)
  • wsparcie psychologiczne dla osoby zatrzymanej lub aresztowanej i jej najbliższych
  • zarządzanie wizerunkiem i informacją kryzysową

Nasze usługi świadczymy w Warszawie oraz na terenie województw ościennych mazowieckiego łódzkiego oraz lubelskiego.

Jeśli szukasz wsparcia dla osoby zatrzymanej za granicą lub w innej części kraju – skontaktuj się z nami.