Kontakt

Skontaktuj się z nami

Pomoc prawna realizowana jest przede wszystkim w Warszawie oraz województwach ościennych, w szczególności województwie mazowieckim, łódzkim i lubelskim. Prowadzimy sprawy karne gospodarcze oraz sprawy karne skarbowe w Warszawie oraz na ternie całego kraju. Korzystamy z pomocy ekspertów oraz, jeśli jest to konieczne z lokalnych prawników. Zadzwoń do nas lub napisz, a wspólnie ustalimy, w jaki sposób i w jakim zakresie możemy Ci pomóc.

Kancelaria prawna Warszawa Wawer | Otwock, Józefów. Z uwagi na potrzebę zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa informacji spotkania w kancelarii prawnej w Warszawie odbywają się po wcześniejszym umówieniu spotkania. Istnieje także możliwość umówienia spotkania w innym miejscu, o ile gwarantuje ono pełną poufność i dyskrecje. Oferujemy także możliwość skorzystania z elektronicznych form komunikacji za pomocą videorozmów czy telekonferencji. Zapewniamy bezpieczne i sprawdzone formy zdalnego porozumiewania się.

Nasz adres:

RGN Legal Kancelaria Radcy Prawnego Robert Gniezdzia
ul. Żegańska 2A 04-713 Warszawa

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego on-line

    Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w związku z przesłaną wiadomością.

    * Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz kontaktu oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.